PROJEKTANT SURADNIK / PROJEKTANT (M/Ž)

Dugo Selo, Croatia

U svrhu jačanja našeg tima, tražimo osobu na poziciji

Projektant suradnik/Projektant  (M/Ž)

OPIS POSLA: Projektant suradnik/Projektant odgovoran je da je projektna dokumentacija izvedena prema svim važećim zakonskim, stručnim i internim propisima i standardima kvalitete te da proizvodi zadovoljavaju sigurnosne, funkcionalne i procesne zahtjeve.

POSLOVI KOJE RADI PROJEKTANT SURADNIK/PROJEKTANT:

  • Izrađuje tehničku dokumentaciju (idejni, glavni, izvedbeni projekt) za elektrotehničku strukovnu odrednicu
  • Analizira elektroenergetske mreže
  • Pregledava tvorničku i radioničku dokumentaciju u skladu s izvedbenim projektima

UVJETI:

  • VŠS, VSS elektrotehničke struke
  • Min 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Izvrsno poznavanje rada na računalu i rada u sotware Eplan i Autocad
  • Sustavnost u radu, izražene organizacijske i komunikacijske vještine
  • Znanje engleskog jezika
  • Profesionalan i suradnički odnos prema kolegama i poslovnim suradnicima

NUDIMO:

  • Sudjelovanje na najizazovnijim svjetskim projektima u energetici
  • Suradnja s vodećim svjetskim kompanijama u energetici
  • Najbolje stručne edukacije i razvoj
  • Prijateljsko okruženje, uvažavanje i poštovanje
  • Sportske aktivnosti
  • Zajednička druženja

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju pošaljite nam svoj životopis.

Veselimo se Vašoj prijavi!

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije