ISPITIVAČ ELEKTROENERGETSKIH POSTROJENJA (M/Ž)

Dugo Selo, Croatia

U svrhu jačanja našeg tima, tražimo osobu za rad u sektoru Vođenja projekata na poziciji: ISPITIVAČ ELEKTROENERGETSKIH POSTROJENJA (M/Ž)

MJESTO RADA: Terenski rad na području cijele Republike Hrvatske te u inozemstvu.

OPIS POSLA: Inženjer ispitivač odgovoran je za postizanje potpune funkcionalnosti elektroenergetskih sustava i opreme, a da su pri tome zadovoljeni svi tehničko-stručni, zakonodavni, sigurnosni i ekonomski uvjeti.

POSLOVI KOJE RADI ISPITIVAČ:

  • Planira i priprema ispitivanja.
  • Ispituje i pušta u rad elektroenergetska postrojenja svih naponskih razina.
  • Pregledava i sustavno unosi korekcije u primljenu tehničku dokumentaciju.
  • Detektira kvarove, predlaže rješenja sanacije.
  • Aktivno sudjeluje na koordinacijama projekata.
  • Izrađuje dokumentaciju kontrole kvalitete.

UVJETI:

  • Zainteresiranost za rad na području elektroenergetike
  • Min VŠS elektrotehničkog usmjerenja
  • Sustavnost u radu i sposobnost rada na više složenih projekata istovremeno
  • Razvijene sposobnosti za timski rad i dobre komunikacijske vještine
  • Pedantnost, predanost i samostalnost u poslu
  • Profesionalan, suradnički i prijateljski odnos prema kolegama i poslovnim suradnicima
  • MS Office
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije

NUDIMO:

  • Sudjelovanje na najizazovnijim svjetskim projektima u energetici
  • Suradnja sa znanstvenim institucijama i vodećim svjetskim kompanijama u energetici
  • Najbolje stručne edukacije i razvoj
  • Prijateljsko okruženje, uvažavanje i poštovanje
  • Sportske aktivnosti
  • Zajednička druženja

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju pošaljite nam svoj životopis.

Veselimo se Vašoj projavi!

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije