ELEKTROMONTER (M/Ž)

Dugo Selo, Croatia

U svrhu jačanja našeg tima, tražimo osobu za rad u sektoru Izgradnje i proizvodnje na poziciji: ELEKTROMONTER (M/Ž)

MJESTO RADA: Terenski rad na području cijele Republike Hrvatske te u inozemstvu.

OPIS POSLA:

Elektromonter obavlja elektromontažne radove na poslovima proizvodnje, montaže i servisa elektroenergetskih postrojenja svih naponskih razina.

POSLOVI KOJE RADI MONTER:

• Izvođenje svih elektromontažnih radova na elektroenergetskim postrojenjima i drugim objektima

• Ugradnja, montaža i ožičenje sklopnih aparata, uređaja i ostale opreme prema tehničkoj dokumentaciji

• Servis i održavanje elektroenergetskih uređaja i opreme, te sklopnih aparata

• Polaganje i spajanje instrumentacijskih, signalno-upravljačkih i energetskih kabela (s izradom kabelskih završetaka do uključivo naponske razine 220 kV)

• Demontaža sklopnih aparata, uređaja i ostale opreme

UVJETI:

• Poželjna elektro struka

• Zainteresiranost za rad na elektroenergetskim postrojenima

NUDIMO:

• Sudjelovanje na najizazovnijim svjetskim projektima u energetici

• Suradnja sa znanstvenim institucijama i vodećim svjetskim kompanijama u energetici

• Najbolje stručne edukacije i razvoj

• Prijateljsko okruženje, uvažavanje i poštovanje

• Sportske aktivnosti

• Zajednička druženja

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju pošaljite nam svoj životopis.

Veselimo se Vašoj projavi!

Reci prijateljima za ovaj oglas

Osobne informacije
Profesionalne informacije